Implanty zębów Straumann

Centrum Stomatologiczne Adental z placówkami we Wrocławiu oraz Jelczu Laskowicach pracuje na systemie implantów Straumann, bazującym na innowacyjnych rozwiązaniach, których skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami naukowymi. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi implantów Straumann.

 

Implanty zębów są to sztuczne korzenie, które pełnią taką samą funkcje jak naturalne. Gdy brakuje Ci zęba wraz z jego korzeniem implant zęba jest najlepszym, długoterminowym rozwiązaniem. Zęby przenoszą siły gryzienia na kość, co pozwala utrzymać ją w zdrowiu i prawidłowym kształcie. Jeśli dojdzie do utraty jednego lub kilku zębów, siły te ustają i kość może powoli zanikać. Spowoduje to z biegiem czasu zmianę profilu i wyglądu twarzy.

Implant dentystyczny to mała, ale bardzo silna śrubka wykonana z biokompatybilnych metali lub ceramiki. Implant umieszcza się w znieczuleniu miejscowym. Zastępuje on brakujący korzeń zębowy i służy jako podparcie dla nowego zęba. Okres gojenia trwa między 6, a 12 tygodni w zależności od indywidualnej sytuacji medycznej. Przez ten okres implant zostaje stabilnie zespolony z kością – proces ten nazywa się osseointegracją. Wygojony sztuczny korzeń służy jako baza dla mocowania indywidualnie wykonanych koron, mostów oraz całych protez zębowych.

Implanty mogą zapobiec stopniowemu pogarszaniu się stanu kości ponieważ naśladują działanie prawdziwych korzeni zębów, przenoszą siły gryzienia na kość w naturalny sposób. Konwencjonalne rozwiązania takie jak mosty czy protezy tego nie robią.

W naszych klinikach stosujemy System Implantologiczny -STRAUMANN– bazuje on na innowacyjnych rozwiązaniach, których skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami naukowymi. Produkty firmy Straumann wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów precyzyjnie wytwarzanych w Szwajcarii. Przełomowe innowacje takie jak powierzchnia SLActive® lub materiał wysokiej wytrzymałości Roxolid® podkreślają pozycję firmy Straumann jako jednego z najbardziej innowacyjnych liderów w implantologii od ponad 60 lat.

Niewiele systemów może potwierdzić swoją niezawodność w oparciu o długoczasowe dane. System implantów Straumann® jest jednym z najlepiej udokumentowanych systemów implantów na świecie. Ponad 35 lat doświadczenia i wiedzy. Szerokie naukowe dowody na temat implantów Straumann są dostępne jak również ponad 700 naukowych publikacji. Ponadto badania kliniczne o ponad 20 letniej rozpiętości obserwacji potwierdzają imponujący odsetek powodzenia zastosowania implantów o wartości 98,8%.

Z implantami Straumann możesz być pewien ich trwałości oraz długoterminowej dostępności komponentów. Straumann zapewnia dożywotnią gwarancję na implanty jeśli musiałyby zostać wymienione oraz wieloetapową gwarancję na elementy protetyczne. Bez względu na zmiany modeli, projektów oraz technologi zapewniamy dostępność niezbędnych elementów aby serwisować każdy wprowadzony implant przez wiele lat.

 


Materiał dostarczony przez Centrum Stomatologiczne Adental. Adenatl istnieje od 1993 roku, nieustannie się rozwija i dziś zaprasza Państwa do oddziałów we Wrocławiu i w Jelczu Laskowicach. Centrum stomatologiczne Adental to miejsce, gdzie łączy się stomatologia, implantologia i ortodoncja z medycyną estetyczną twarzy, a zdrowy i piękny uśmiech z pełną blasku, odżywioną cerą. To miejsce, gdzie najważniejszy jest Pacjent, jego oczekiwania i satysfakcja z leczenia. Miejsce, gdzie ważni są ludzie, dobra atmosfera i uśmiech.  Swoim Pacjentom oferuje nowocześnie wyposażone gabinety, RTG, RVG, tomograf komputerowy oraz własną pracownię protetyczną. O Państwa zdrowie i satysfakcję zadba doskonale wykwalifikowany, zgrany Zespół Lekarzy i Asystentek. Podstawowy zakres oferowanych usługo to:


Dane kontaktowe:

Adental – Centrum Stomatologiczne

Oddział Wrocław

ul. Pestalozziego 9, 50 – 325 Wrocław
tel. 71 394 – 27 – 19
tel. +48 500 – 514 – 900

 

Oddział Jelcz Laskowice

ul. Bożka 11, 55 – 231 Jelcz – Laskowice
tel. 71 318 – 21 – 21
tel. 500 – 536 – 900

Prześlij zapytanie lub prośbę o kontakt bezpośrednio do: Implanty zębów Straumann


Dane teleadresowe

Lokalizacja

DODAJ PLACÓWKĘ