Leczenie bezzębia

Bezzębie to stan po całkowitej utracie lub usunięciu zębów z jamy ustnej, np. w wyniku próchnicy lub wypadku.

U pacjentów użytkujących przez wiele lat ruchome protezy całkowite bardzo często dochodzi do znacznych zaników kości. Proteza nie chce się trzymać, sprawia wiele trudności podczas jedzenia i mówienia, co skutkuje zdecydowanym pogorszeniem komfortu dla pacjenta. Aby poprawić utrzymanie takiej protezy bardzo dobrym rozwiązaniem jest wszczepienie dwóch implantów na wysokości zębów trzecich (kłów), a następnie zamocowanie tzw. Locatorów lub zatrzasków kulkowych, dzięki którym proteza stabilnie leży w jamie ustnej poprawiając przede wszystkim funkcjonalność oraz samopoczucie pacjenta.

Kolejnym bardzo często stosowanym rozwiązaniem jest koncepcja All-on-4™, która polega na umieszczeniu w szczęce lub żuchwie 4 implantów, a następnie przymocowaniu do nich odbudowy protetycznej. Umożliwia to bardzo stabilne i mocne utrzymanie naturalnie wyglądających zębów. Metoda ta pozwala na wszczepienie implantów u pacjentów nawet ze znacznym zanikiem kości.

Możesz znów cieszyć się pięknym uśmiechem z zębami, które będą wyglądały i funkcjonowały jak zęby naturalne, a co najważniejsze czuć się pewnie podczas jedzenia i mówienia.

 


Materiał dostarczony przez Centrum Stomatologiczne Adental. Adenatl istnieje od 1993 roku, nieustannie się rozwija i dziś zaprasza Państwa do oddziałów we Wrocławiu i w Jelczu Laskowicach. Centrum stomatologiczne Adental to miejsce, gdzie łączy się stomatologia, implantologia i ortodoncja z medycyną estetyczną twarzy, a zdrowy i piękny uśmiech z pełną blasku, odżywioną cerą. To miejsce, gdzie najważniejszy jest Pacjent, jego oczekiwania i satysfakcja z leczenia. Miejsce, gdzie ważni są ludzie, dobra atmosfera i uśmiech. Swoim Pacjentom oferuje nowocześnie wyposażone gabinety, RTG, RVG, tomograf komputerowy oraz własną pracownię protetyczną. O Państwa zdrowie i satysfakcję zadba doskonale wykwalifikowany, zgrany Zespół Lekarzy i Asystentek. Podstawowy zakres oferowanych usługo to:


Dane kontaktowe:

Adental – Centrum Stomatologiczne

Oddział Wrocław

ul. Pestalozziego 9, 50 – 325 Wrocław
tel. 71 394 – 27 – 19
tel. +48 500 – 514 – 900

 

Oddział Jelcz Laskowice

ul. Bożka 11, 55 – 231 Jelcz – Laskowice
tel. 71 318 – 21 – 21
tel. 500 – 536 – 900

Prześlij zapytanie lub prośbę o kontakt bezpośrednio do: Leczenie bezzębia


Dane teleadresowe

Lokalizacja

DODAJ PLACÓWKĘ