Centrum Stomatologiczne Adental – Jelcz Laskowice

Implanty zębów Jelcz Laskowice

Centrum Stomatologiczne Adental w Jelczu Laskowicach istnieje od 1993 roku. Zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, ortodoncję aż po protetykę i implantologię.

Placówki Adental posiadają nowocześnie wyposażone gabinety zabiegowe, gabinety RTG oraz własną pracownię protetyczną. Wszystkie pomieszczenia są zaplanowane tak, aby pacjenci czuli się w nich bardzo komfortowo i bezpiecznie.

Każdy nasz pacjent w czasie zabiegu ma do swojej wyłącznej dyspozycji lekarza i wykwalifikowaną asystentkę stomatologiczną. Nasi specjaliści regularnie biorą udział w szkoleniach i kursach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Zapewniają konsultacje i pełną informację na temat możliwości leczenia, co umożliwia Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym przypadku.

W procesie leczenia stosujemy najnowsze techniki i metody współczesnej stomatologii. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie oraz materiałach najwyższej jakości. Staramy się zapewnić bezbolesne leczenie z zastosowaniem znieczulenia indywidualnie dobranego dla każdego przypadku. Wszyscy nasi pacjenci objęci są opieką zarówno przed jak i pozabiegową.

Prześlij zapytanie lub prośbę o kontakt bezpośrednio do: Centrum Stomatologiczne Adental – Jelcz Laskowice


Dane teleadresowe

  • ul. Bożka 11
    55 – 231 Jelcz – Laskowice
  • 71 318 – 21 – 21
  • 500 – 536 – 900
  • http://adental.pl

Lokalizacja

DODAJ PLACÓWKĘ