Centrum Stomatologiczne Adental – Wrocław

 

Implanty zębów w Adental Wrocław

Centrum Stomatologiczne Adental istnieje od 1993 roku. Zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, ortodoncję aż po protetykę i implantologię.

Placówki Adental posiadają nowocześnie wyposażone gabinety zabiegowe, gabinety RTG oraz własną pracownię protetyczną. Wszystkie pomieszczenia są zaplanowane tak, aby pacjenci czuli się w nich bardzo komfortowo i bezpiecznie.

Każdy nasz pacjent w czasie zabiegu ma do swojej wyłącznej dyspozycji lekarza i wykwalifikowaną asystentkę stomatologiczną. Nasi specjaliści regularnie biorą udział w szkoleniach i kursach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Zapewniają konsultacje i pełną informację na temat możliwości leczenia, co umożliwia Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym przypadku.

W procesie leczenia stosujemy najnowsze techniki i metody współczesnej stomatologii. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie oraz materiałach najwyższej jakości. Staramy się zapewnić bezbolesne leczenie z zastosowaniem znieczulenia indywidualnie dobranego dla każdego przypadku. Wszyscy nasi pacjenci objęci są opieką zarówno przed jak i pozabiegową.

 

Prześlij zapytanie lub prośbę o kontakt bezpośrednio do: Centrum Stomatologiczne Adental – Wrocław


Dane teleadresowe

  • Adental – Centrum Stomatologiczne Oddział Wrocław
    ul. Pestalozziego 9
    50 – 325 Wrocław
  • 71 394 – 27 – 19
  • +48 500 – 514 – 900
  • http://adental.pl

Godziny pracy:

Pn - Pt: 11:00 - 19:00

Sobota:

Lokalizacja

DODAJ PLACÓWKĘ