MAXDENT – Klinika Dentystyczna

Naszą specjalnością jest chirurgia stomatologiczna i implantologia, w zakresie której posiadamy olbrzymie doświadczenie. Nasz gabinet stomatologiczny wyposażony jest w najnowocześniejszą aparaturę. Przy użyciu precyzyjnej optyki, dentysta przeprowadzi specjalistyczne leczenie kanałowe w mikroskopie, z kolei chirurg stomatolog wstawi niezawodne i trwałe implanty a ortodonta poprawi Państwa uśmiech.
Jesteśmy zgranym, profesjonalnym zespołem, który zadba o najwyższą jakość wszelkich zabiegów.. Przeprowadzamy więc skomplikowane zabiegi, które oferuje współczesna endodoncja czy chirurgia stomatologiczna – implantologia.
Uśmiech pacjenta po zabiegu jest dla nas najważniejszy.

 
Jednym z zabiegów w wykonywanych w naszej klinice dentystycznej jest wprowadzanie implantów, czyli tytanowych śrub, które umieszczone w kości imitują korzeń naturalnego zęba. Sam zabieg jest szybki, bezpieczny dla pacjenta oraz zupełnie bezbolesny, ponieważ przeprowadzany jest z użyciem znieczulenia miejscowego. Ząb odbudowany na implancie jest trwale i solidnie umocowany, nie różni się od pozostałych zębów pacjenta, spełnia wszelkie walory estetyczne i funkcjonalne. Eliminują one wiele niedogodności związanych z tendencyjnym leczeniem protetycznym. Pacjent nie musi korzystać z niewygodnych protez. Tego typu zabieg eliminuje również konieczność ewentualnego szlifowania sąsiednich zębów. Umocowane na stałe sprawia, że pacjenci odzyskują nie tylko piękny uśmiech, ale również pewność siebie i lepsze samopoczucie.

Prześlij zapytanie lub prośbę o kontakt bezpośrednio do: MAXDENT – Klinika Dentystyczna


Dane teleadresowe

  • ul. Hallera 53/2
    53-325 Wrocław
  • 71 36 11 504
  • +48 607121314

Lokalizacja

DODAJ PLACÓWKĘ