Klinika DENS Stomatologia

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną pacjentom dorosłym i dzieciom. Dzięki wiedzy czerpanej z licznych konferencji i szkoleń,pracujący w klinice lekarze wykorzystują najnowsze trendy w praktyce. Możemy pochwalić się przynależnością do Polskiej Akademii stomatologii Estetycznej należącej do międzynarodowej federacji stomatologii estetycznej. Wsłpracując z wiodącymi laboratoriami technicznymi wspólnie staramy się przybliżyć sztukę dentystyczną do natury.
Dokładamy starań, by wyrażenie „dobry stomatolog” kojarzono z naszą placówką DENS Stomatologia Poznań. Kontakt z Polskim Towarzystwem Endodontycznych pozwolił nam rozwinąć skrzydła w zabiegach związanych z leczeniem kanałowym. Stale doskonalimy się w oparciu o najnowsze światowe technologie. W trosce o najwyższą jakość usług wyposażyliśmy gabinety w nowoczene mikroskopy. Ich zastosowanie ułatwiło i przyspieszyło wiele skomplikowanych zabiegów.

Zachęcamy do przeglądania zdjęć w dziale „usługi” gdyż wszystkie pochodzą z archiwum DENS Stomatologia.

Implanty w klinice DENS Stomatologia Poznań

Implanty zębów oferowane w klinice DENS to trwałe, precyzyjnie wykonane rozwiązanie, pozwalające normalnie funkcjonować po utracie naturalnego zęba. Zabieg wykonywany jest bezboleśnie po znieczuleniu miejscowym. Na wszystkie zabiegi implantologiczne obowiązuje gwarancja.

Prześlij zapytanie lub prośbę o kontakt bezpośrednio do: Klinika DENS Stomatologia


Dane teleadresowe

  • ul. Gwarna 13
    61-702 Poznań
  • 61 8517 111
  • +48 668010777

Lokalizacja

DODAJ PLACÓWKĘ